Kdo jsme

aboutus:hero.imageAltText

Qest je dobrodružství. Kódování je umění, jehož krása leží pod povrchem. Jsme badatelé v nekonečném světě oceánu aplikací a informačních systémů. Noříme se do hlubin, abychom každému z našich klientů přinesli výjimečné řešení. Náš kód má nezaměnitelný rukopis: je precizní, vyladěný, založený na vzájemném porozumění. Elegantním, intuitivním a perfektně fungujícím softwarem poskytujeme uživateli jedinečný zážitek. S hrdostí vytváříme krásu a dokonalost pod hladinou. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jsme Qest

Nejsme jen dodavatel softwarových řešení. Vztahy v týmu i s klienty zakládáme na důvěře a partnerství. Pro své klienty, ať už ambiciózní české startupy, či korporáty, vyvíjíme skvělé aplikace, weby, informační systémy a klidně i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Úspěch klienta je náš největší závazek.

hodnoty

1

Human Centered Design

Ke každému produktu přistupujeme individuálně. Naším cílem je vytvořit návrh, který je funkční a řeší reálný problém. Navrhujeme a vyvíjíme intuitivní a krásné produkty.

2

Kreativita a Inovace

Uvažujeme jinak, experimentujeme a nebojíme se nových postupů a řešení. Inovativní myšlení a kreativita nás spojují a ženou kupředu. Naše tvůrčí koncepty dotahujeme do posledního detailu.

3

Týmová práce

Máme za sebou čtyři roky práce a 40+ úspěšných projektů. Náš tým se rychle rozrůstá, stejně jako rostou i naše ambice. Zaměstnáváme lidi, kteří mají schopnost učit se a inovovat, věří v týmovou práci a společný růst a hlavně: milují to, co dělají.

4

Efektivita je základ

Poskytujeme nákladově efektivní služby a klademe velký důraz na zájmy klienta. Týmy skládáme vždy podle potřeb projektu a naše procesy zajišťují vysokou kvalitu komunikace. Nominovaný team-leader má za úkol zaručit maximální zefektivnění práce.

Náš team

Radek AlenkaCSO, Co-Founder
Radim ŠtěpaníkCTO, developer
Linda HubičkováHR
Anna KratochvílováLeader, Product Owner
Zdeněk DršťákCo-founder, software architect
Pepa VidlákFullstack developer
Dan ZatloukalFullstack developer

Qest HQ

V Qestu se rádi a často pyšníme tím, kde pracujeme. Součástí kanceláří je terasa s posezením, relaxační zóna, Xbox, kuchyňka s kávovarem, chladničkou a dostatečným množstvím občerstvení jako je Cola, káva, voda, čaj.

Proč Karlín? V Karlíně to žije a stává se tech centrem hlavního města Prahy. Sdružuje se zde silná IT komunita. Zcela přirozeně se z Karlína stalo startupové centrum, malé pražské Silicon Valley.

Kariéra

Chceš se těšit na pondělí jako my? Spoj se s Qestem. Svou práci děláme rádi a na špičkové úrovni. Dnes je nás přes 40 a stále rosteme, takže u nás opravdu je, od koho se učit. Jsme mladý tým, ale věk je jenom číslo. Oceňujeme zkušenost, zodpovědnost a vášeň pro dokonalost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem, všechno ostatní je možné se naučit.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi zaměstnanci, nebo vůči klientům. Nabízíme práci v moderním prostředí a uvolněné atmosféře se zázemím stabilní společnosti. Naším produktem je „Team As a Service“ a jako tým spolu také dost často fungujeme i mimo práci. #jsmeqest

Nehrajeme si ale jen na svém písečku a o know-how se rádi podělíme v rámci našich veřejných akcí, jako je například Qeetup. Vydáváme také náš vlastní podcast Qcast o moderních technologiích a programování.

Blog

náhledový obrázek z média: Mezi jedničkou a nulou — #30 Tom

Mezi jedničkou a nulou — #30 Tom

O studiu, ovoci a zelenině a obavách.

náhledový obrázek z média: Mezi jedničkou a nulou — #29 Eliška

Mezi jedničkou a nulou — #29 Eliška

O policejní škole, HR a lidech v Qestu.

náhledový obrázek z média: Mezi jedničkou a nulou — #28 Vláďa

Mezi jedničkou a nulou — #28 Vláďa

O tanci, změnách v IT a týmu.