Kdo jsme

aboutus:hero.imageAltText

Qest je dobrodružství. Kódování je umění, jehož krása leží pod povrchem. Jsme badatelé v nekonečném světě oceánu aplikací a informačních systémů. Noříme se do hlubin, abychom každému z našich klientů přinesli výjimečné řešení. Náš kód má nezaměnitelný rukopis: je precizní, vyladěný, založený na vzájemném porozumění. Elegantním, intuitivním a perfektně fungujícím softwarem poskytujeme uživateli jedinečný zážitek. S hrdostí vytváříme krásu a dokonalost pod hladinou. Co je důležité, je očím neviditelné.

v co věříme?

Náš team

Mrkněte také na náš LinkedIn, nebo rovnou napište konkrétním osobám.

CSO, Co-FounderRadek Alenka
CTO, developerRadim Štěpaník
HRLinda Hubičková
Leader, Product OwnerAnna Kratochvílová
Co-founder, software architectZdeněk Dršťák
Fullstack developerPepa Vidlák
Fullstack developerDan Zatloukal

Kde nás můžeš slyšet a vidět?

Nehrajeme si jen na svém písečku a o své know-how se rádi podělíme v rámci našich veřejných akcí, jako je například Qeetup. Vydáváme také náš vlastní podcast Qcast o moderních technologiích a programování.

QCast

Qcast je náš vlastní podcast. Je určený všem, které zajímají moderní trendy programování. Podcast vede Radim Štěpaník, fullstack programátor a CTO Qestu.

Poslední epizody

Blog

Články z naší firmy. Rozhovory s kolegy, naše zkušenosti s technologiemi či o zajímavosti z každodenní práce na projektech.

Qeetup

Qeetup je meetup pro developery od developerů z Qestu. Nezáleží na tvých znalostech, věku nebo vyznání, důležitá je vášeň pro programování. V rámci Qeetupu chceme tuto vášeň sdílet. Chceme se bavit o znalostech, zkušenostech, ale i fuckupech.

Skvělá parta lidí

V Qestu se rádi a často pyšníme tím, kde pracujeme. Součástí kanceláří je terasa s posezením, relaxační zóna, Xbox, kuchyňka s kávovarem, chladničkou a dostatečným množstvím občerstvení jako je Cola, káva, voda, čaj.
Proč Karlín? V Karlíně to žije a stává se tech centrem hlavního města Prahy. Sdružuje se zde silná IT komunita. Zcela přirozeně se z Karlína stalo startupové centrum, malé pražské Silicon Valley.