Kdo jsme

aboutus:hero.imageAltText

Qest je dobrodružství. Kódování je umění, jehož krása leží pod povrchem. Jsme badatelé v nekonečném světě oceánu aplikací a informačních systémů. Noříme se do hlubin, abychom každému z našich klientů přinesli výjimečné řešení. Náš kód má nezaměnitelný rukopis: je precizní, vyladěný, založený na vzájemném porozumění. Elegantním, intuitivním a perfektně fungujícím softwarem poskytujeme uživateli jedinečný zážitek. S hrdostí vytváříme krásu a dokonalost pod hladinou. Co je důležité, je očím neviditelné.

v co věříme?

Náš team

Mrkněte také na náš LinkedIn, nebo rovnou napište konkrétním osobám.

CSO, Co-FounderRadek Alenka
CTO, developerRadim Štěpaník
HRLinda Hubičková
Leader, Product OwnerAnna Kratochvílová
Co-founder, software architectZdeněk Dršťák
Fullstack developerPepa Vidlák
Fullstack developerDan Zatloukal

Kde nás můžeš slyšet a vidět?

Nehrajeme si jen na svém písečku a o své know-how se rádi podělíme v rámci našich veřejných akcí, jako je například Qeetup. Vydáváme také náš vlastní podcast Qcast o moderních technologiích a programování.

QCast

QCast

Qcast je náš vlastní podcast. Je určený všem, které zajímají moderní trendy programování. Podcast vede Radim Štěpaník, fullstack programátor a CTO Qestu.

Poslední epizody

Qeetup

Qeetup

Qeetup je meetup pro developery od developerů z Qestu. Nezáleží na tvých znalostech, věku nebo vyznání, důležitá je vášeň pro programování. V rámci Qeetupu chceme tuto vášeň sdílet. Chceme se bavit o znalostech, zkušenostech, ale i fuckupech.

Skvělá parta lidí

V Qestu se rádi a často pyšníme tím, kde pracujeme. Součástí kanceláří je terasa s posezením, relaxační zóna, Xbox, kuchyňka s kávovarem, chladničkou a dostatečným množstvím občerstvení jako je Cola, káva, voda, čaj.
Proč Karlín? V Karlíně to žije a stává se tech centrem hlavního města Prahy. Sdružuje se zde silná IT komunita. Zcela přirozeně se z Karlína stalo startupové centrum, malé pražské Silicon Valley.

qest zmrzka
qest lidi
qest lahev
qest holky
qest zdenda
qest programator
qest tricko
qest lidi
qest woman tricko
qest vylet
qest zdenda
qest ksiltovka

napište nám:

a nebo nám zavolejte

info@qest.cz

Copyright © 2024 All rights reserved