There is more Under the surface

Qest je dobrodružství. Kódování je umění, jehož krása leží pod povrchem. Jsme badatelé v nekonečném světě oceánu aplikací a informačních systémů. Noříme se do hlubin, abychom každému z našich klientů přinesli výjimečné řešení. Náš kód má nezaměnitelný rukopis: je precizní, vyladěný, založený na vzájemném porozumění. Elegantním, intuitivním a perfektně fungujícím softwarem poskytujeme uživateli jedinečný zážitek. S hrdostí vytváříme krásu a dokonalost pod hladinou. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jsme Qest

Nejsme jen dodavatel softwarových řešení. Vztahy v týmu i s klienty zakládáme na důvěře a partnerství. Pro své klienty, ať už ambiciózní české startupy, či korporáty, vyvíjíme skvělé aplikace, weby, informační systémy a klidně i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Úspěch klienta je náš největší závazek.

Co umíme

Jsme Qest – softwarová firma a technologická špička ve svém oboru. Programujeme, vyvíjíme webové aplikace, tvoříme chytré domácnosti, budujeme komplexní softwarová řešení a stabilní produkty. Pracujeme pro významné klienty, ale také pro menší start-upy.

Backendové a cloudové aplikace

Dodáváme serverová a cloudová řešení

Weby

Navrhujeme a implementujeme webové aplikace

Design

Navrhujeme a testujeme design pro aplikace

iOS

Zajišťujeme vývoj úspěšných aplikací pro iOS

Android

Vyvíjíme mobilní aplikace pro Android

IOT

Dodáváme klientům (nejen) chytrou domácnost s naší aplikací HomeQest

ruka

Programovací jazyky: C#, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS

Frontend: React (16+), TypeScript, Redux (Redux-Saga)/Apollo, Styled components

Backend (JavaScript): Node.js, TypeScript, REST API, MongoDB, Docker, Elasticsearch, MariaDB, AWS, Azure, GoogleCloud, Serverless, Redis, Kubernetes, OpenStack, Express.js, Apollo GraphQL

C#: ASP.NET Core (latest),C# (latest), SignalR/WebSockets, MongoDB, MSSQL, RabbitMQ, Redis, Docker, Kubernetes(Azure)

hodnoty

1

Human Centered Design

Ke každému produktu přistupujeme individuálně. Naším cílem je vytvořit návrh, který je funkční a řeší reálný problém. Navrhujeme a vyvíjíme intuitivní a krásné produkty.

2

Kreativita a Inovace

Uvažujeme jinak, experimentujeme a nebojíme se nových postupů a řešení. Inovativní myšlení a kreativita nás spojují a ženou kupředu. Naše tvůrčí koncepty dotahujeme do posledního detailu.

3

Týmová práce

Máme za sebou čtyři roky práce a 40+ úspěšných projektů. Náš tým se rychle rozrůstá, stejně jako rostou i naše ambice. Zaměstnáváme lidi, kteří mají schopnost učit se a inovovat, věří v týmovou práci a společný růst a hlavně: milují to, co dělají.

4

Efektivita je základ

Poskytujeme nákladově efektivní služby a klademe velký důraz na zájmy klienta. Týmy skládáme vždy podle potřeb projektu a naše procesy zajišťují vysokou kvalitu komunikace. Nominovaný team-leader má za úkol zaručit maximální zefektivnění práce.

Náš team

Anna KratochvílováLeader, Product Owner
Zdeněk DršťákCo-founder, software architect
Pepa VidlákFullstack developer
Dan ZatloukalFullstack developer

Qest HQ

V Qestu se rádi a často pyšníme tím, kde pracujeme. Součástí kanceláří je terasa s posezením, relaxační zóna, Xbox, kuchyňka s kávovarem, chladničkou a dostatečným množstvím občerstvení jako je Cola, káva, voda, čaj.

Proč Karlín? V Karlíně to žije a stává se tech centrem hlavního města Prahy. Sdružuje se zde silná IT komunita. Zcela přirozeně se z Karlína stalo startupové centrum, malé pražské Silicon Valley.

Kariéra

Chceš se těšit na pondělí jako my? Spoj se s Qestem. Svou práci děláme rádi a na špičkové úrovni. Dnes je nás přes 40 a stále rosteme, takže u nás opravdu je, od koho se učit. Jsme mladý tým, ale věk je jenom číslo. Oceňujeme zkušenost, zodpovědnost a vášeň pro dokonalost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem, všechno ostatní je možné se naučit.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi zaměstnanci, nebo vůči klientům. Nabízíme práci v moderním prostředí a uvolněné atmosféře se zázemím stabilní společnosti. Naším produktem je „Team As a Service“ a jako tým spolu také dost často fungujeme i mimo práci. #jsmeqest

Nehrajeme si ale jen na svém písečku a o know-how se rádi podělíme v rámci našich veřejných akcí, jako je například Qeetup. Vydáváme také náš vlastní podcast Qcast o moderních technologiích a programování.

Blog

náhledový obrázek z média: Mezi jedničkou a nulou — #28 Vláďa

Mezi jedničkou a nulou — #28 Vláďa

O tanci, změnách v IT a týmu.

náhledový obrázek z média: Mezi jedničkou a nulou — #27 Karolína

Mezi jedničkou a nulou — #27 Karolína

O začátcích v IT, písničkách a code-reviews.

náhledový obrázek z média: Mezi jedničkou a nulou — #26 Kája

Mezi jedničkou a nulou — #26 Kája

O Americe, práci testera a komunikaci s vývojáři.