Chceš se stát součástí QestU?

Obrázek mozku

Vdechujeme život skvělým technologickým nápadům.

Koho hledáme?

Do svého týmu hledáme badatele, inovátory, průzkumníky, odvážlivce a spoluhráče, kteří budou spolu s námi pomáhat vytvářet dokonalý svět pod hladinou webů, aplikací a informačních systémů.

Kdo je náš nový kolega?

Proč jsme rádi, že jsme Qest?

Děláme projekty, co mají smysl

Programujeme, vyvíjíme webové aplikace, tvoříme chytré domácnosti, budujeme komplexní softwarová řešení a stabilní produkty. Pracujeme pro významné klienty, ale také pro progresivní start-upy.

DPD
DPD
MALL.CZ
MALL.CZ
Ulož.to
Ulož.to

Používáme moderní technologie

TypeScript
Node.js
React.js
C#
GraphQL
.NET Core
React Native
RabbitMQ
Next.js
Redux
Redux Saga
Styled Components
Apollo
Strapi
Javascript
AWS
Docker
Azure
Kubernetes
Amazon SQS
AWS Lambda S3
Amazon EC2
DynamoDB
MongoDB
Elasticsearch
MySQL
AWS Athena
MariaDB
Cypress
Slack
ProductBoard
Postman
Jira
Sentry

Pracujeme se skvělou partou lidí

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi kolegy nebo vůči klientům. Naším produktem je „Team as a Service“ a jako tým spolu také dost často fungujeme i mimo práci. Pro více info koukni na jsme.qest a #qestlife

Kde nás můžeš slyšet a vidět?

Nehrajeme si jen na svém písečku a o své know-how se rádi podělíme v rámci našich veřejných akcí, jako je například Qeetup. Vydáváme také náš vlastní podcast Qcast o moderních technologiích a programování.

QCast

Qcast je náš vlastní podcast. Je určený všem, které zajímají moderní trendy programování. Podcast vede Radim Štěpaník, fullstack programátor a CTO Qestu.

Poslední epizody

Blog

Články z naší firmy. Rozhovory s kolegy, naše zkušenosti s technologiemi či o zajímavosti z každodenní práce na projektech.

Qeetup

Qeetup je meetup pro developery od developerů z Qestu. Nezáleží na tvých znalostech, věku nebo vyznání, důležitá je vášeň pro programování. V rámci Qeetupu chceme tuto vášeň sdílet. Chceme se bavit o znalostech, zkušenostech, ale i fuckupech.

Koho zrovna hledáme?

Máš zájem? A co dál...

Chceš to zažít?

Spojme se...

Chceš se těšit na pondělí jako my? Spoj se s Qestem. Svou práci děláme rádi, na špičkové úrovni a s nejnovějšími technologiemi.
Human Resources (HR)
Linda Hubičková

Kde se sejdeme...

V Qestu se rádi a často pyšníme tím, kde pracujeme. Součástí kanceláří je relaxační zóna, Xbox, kuchyňka s kávovarem, chladničkou a občerstvením, jako je cola, káva, voda, čaj. V pražské kanceláři si to v létě můžeš vychutnat i na terase.

Praha

Praha
Pobřežní 249/46, 186 00 Karlín, Praha 8

Strakonice

Strakonice
Velké náměstí 55, 386 01 Strakonice