Hunter Games

Dům plný magie, záhad a kodérských tajemství, obývaný třeba hrabětem Drákulou, poskytuje útočiště mobilní aplikaci Hunter Games. Hunter Games jsou interaktivní, geolokační, zážitkové hry s dějem, při kterých hráči řeší sérii úkolů a luští šifry. Digitální prostředí se zde propojuje s reálným a hraní populárních her v terénu dostává nový rozměr. Cílem každé hry je splnit určitý počet úkolů, které mohou, ale i nemusí být vázané na danou lokalitu, v co nejkratším čase. Jde o boj, zábavu a vítězství!

Hunter games
Odvětví

Gaming

Klient

Hunter Games

Systém

Android, iOS, Web

Zahrajte si i v lese nebo i na Aljašce

Hunter Games hry se hrají pomocí aplikace v mobilním zařízení. Její výjimečnost však spočívá v tom, že u hry samotné nejste odkázáni na internetové připojení. Jednak proto, že hry jsou outdoorové a mnohdy v místech mimo dosah signálu, ale také z důvodu ceny roamingových dat. Bylo třeba vymyslet takovou implementaci, která by umožnila hrát hry prakticky odkudkoliv. A skutečně se nám to povedlo. Hra offline je možná.

1

ANALÝZA

Provedli jsme rozsáhlou analýzu stávajícího systému. Úzce jsme spolupracovali se zakladateli startupu a navrhli jsme kompletně nový systém se zcela novými aplikacemi. Nad návrhem uživatelského rozhraní jsme strávili nespočet hodin.

2

PLATFORMA

Pro úspěch Hunter Games je klíčová jednoduchost a hratelnost her, kvalitní herní stroj a škálovatelnost systému. Vytvořili jsme proto platformu, jejímž základem je obchod s hrami. Systém umožňuje nezávislým autorům tvořit a prodávat své hry, které hráči a týmy nakupují, hrají a hodnotí. Autoři takto vydělávají a zároveň i zhodnocují svou kreativitu.

3

EDITOR

Součástí návrhu je jednoduchý a efektivní editor, ve kterém autoři her své hry jak tvoří, tak i reagují na požadavky a případné postřehy hráčů.

Spolupráce s profíky

Ve vývoji tohoto projektu je výhodou, že zakladatelé jsou sami autoři her a s jejich přípravou a realizací mají bohaté zkušenosti. Projekt Hunter Games se vyvinul z her manuálně připravovaných na papíru (známé jako tzv. bojové hry) a až poté vznikla myšlenka hry prostřednictvím mobilního zařízení. Kluci z Hunter Games tedy dobře vědí, co chtějí a potřebují.

Hraní hrou

Pro projekt Hunter Games tvoří Qest webové aplikace pro autory, mobilní aplikace pro iOS a Android a prezentační webové stránky, přičemž rozhraní pro koncové uživatele - jak autory her, tak hráče - bude v českém a anglickém jazyce.

Technologie

Frontend

React.js

Backend

PHP, RabbitMQ, MySQL, Sails.js

hvězda na web
hunter app
Také chcete úspěšnou aplikaci?Napište Nám

Copyright © 2023 All rights reserved