Jsme Qest!

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Kdo jsme & co děláme

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Náš in-house tým patří k technologické špičce v České republice.

Naše cíle

n

1. VYTVÁŘET A DODÁVAT

Špičková softwarová řešení, mobilní aplikace a systémy zaměřené na human-centred design.

n

2. EFEKTIVNÍ SLUŽBY

Poskytovat nákladově efektivní služby s velkým důrazem na zájmy klienta.

n

3. INOVACE

Zaměstnávat lidi, kteří mají schopnost učit se a inovovat, věří v týmovou práci a společný růst a hlavně: milují to, co dělají.

Hodnoty

Produkt & Human-Centred Design

Ke každému produktu přistupujeme individuálně. Cílem je vytvořit návrh, který je funkční, použitelný a hlavně užitečný – řešící reálný problém. Navrhujeme a vyvíjíme intuitivní a estetické produkty a služby. Věříme v human-centred design.

star
mobile
mobile
star

Kreativita a inovace

Uvažujeme jinak, experimentujeme a nebojíme se nových postupů a řešení. Inovativní myšlení a kreativita nás spojují a ženou kupředu. Vymýšlíme tvůrčí koncepty, které dotahujeme do posledního detailu.

apple
star star

Týmová práce

Máme za sebou téměř čtyři roky společné práce, 40+ projektů, včetně jednoho úspěchu v Silicon Valley. Náš tým 36 profesionálů se rychle rozrůstá, stejně jako rostou naše ambice. Věříme, že společně dosáhneme výš než jako jednotlivci.

apple

Vize

Míříme vysoko. Chceme se stát respektovaným hráčem v oboru nejen v České republice. Naše projekty dostaneme za hranice. Úspěšnost postavíme na prvotřídních produktech orientovaných na human-centred design, kvalitních službách a na tým.

Náš team

Martin

Founder & CEO

Radek

Co-founder & CSO

Zdeněk

Co-founder & Software Architect

Radim

CTO

Martina

HR Business Partner

Napište nám


Odeslat