Want to join us ?

KARIÉRA

Těšíte se na pondělí? My ano!

Spojte se s Qestem. Svou práci děláme rádi a dobře. Programujeme, vyvíjíme mobilní a webové aplikace, budujeme komplexní softwarová řešení a stabilní produkty. Jsme součástí skupiny UP21, která podporuje české a zahraniční startupy a organizuje startupové eventy jako Startup World Cup & Summit. Pracujte v moderním startupovém prostředí s jistotami velké, silné společnosti. Buďte u toho!

qest dron

Na čem pracujeme

Pracujeme na zajímavých projektech pro startupy i zavedené společnosti. Dodáváme softwarová řešení na míru od mobilních a webových aplikací přes home automation systémy, IoT až po webové stránky.

qest mobile qest mobile

Koho chceme

Nehledáme jen pozice, ale hlavně skvělé lidi, kteří věří v týmovou práci, chtějí se učit, rozvíjet a pracovat na projektech s nejnovějšími technologiemi. Dnes je nás 25 a stále rosteme. Jsme mladý tým, ale věk pro nás není rozhodující. Oceňujeme zkušenost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem. Vše ostatní je možné se naučit. Chceme spolupracovníky, kteří mají rádi svou práci, baví je a pondělí je pro ně oblíbeným dnem v týdnu.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi zaměstnanci, nebo vůči klientům. Trávíme společně hodně času, vzájemně se podporujeme a učíme. Připoj se i ty!

qest dron

CO NABÍZIME?

qest icon mountain

1. PROJEKTY

Pracujeme pro startaupy, ale i se zavedenými značkami, vytváříme kompletní softwarová řešení, od apek pro mobily po systémy řízení domů a IoT.

qest icon team

2. TÝM A KOLEKTIV

Qest je tým nadšenců a profíků. Je nás už 25 a na tomto čísle nekončíme. S námi porosteš, zdokonalíš se a budeme ti krýt záda. Co neumíš, to tě naučíme.

qest icon office

3. LOKALITA

Své znalosti a dovednosti budeš používat v komfortních kancelářích objektu Forum Karlín v perfektní lokalitě s nadstandardním zázemím.

qest icon space

4. PROSTORY

Pro práci budeš mít vynikající podmínky. Naše prostory mají velkou relax zónu. V létě čerpáme inspiraci na prostorné terase s výhledem, k dispozici je grill, posilovna, stolní tenis, Xbox a občerstvení 24/7.

qest icon teambuilding

5. AKCE

Pravidelně se budeš účastnit firemních snídaní a večeří, teambuildingů, hackathonů, školení, přednášek a diskuzí. V rámci partnerství s UP21 máme přístup i do soutěžních eventů jako SWC & Summit.

qest icon technologie

6. TECHNOLOGIE

Patříme mezi technologickou špičku v České republice. Těžíme z partnerství s UP21, americkou společností USMAC a mentory ze Silicon Valley. Neuniknou nám žádné nejnovější trendy tech světa.

VOLNÉ POZICE

qest ocular

Máš pocit, že se tvé znalosti a zkušenosti s našimi požadavky zcela neshodují?

Nevadí. Napiš nám i tak. Třeba jsi právě ty člověk, kterého potřebujeme. Máš možnost nás o tom přesvědčit.


Odeslat